איך לעצב שיער קצר: טיפים לסוגי שיער שונים

שיער קצר

תוכן עניינים

טיפוח שיער קצר שונה מהצרכים של תסרוקות ארוכות יותר. למד כיצד לעצב שיער קצר, כך שתוכל לשמור על הצורה והמרקם של התסרוקת שלך לאורך כל היום.

סקירה קצרה של שמירה על תספורות קצרות

תסרוקות קצרות דורשות כביסה וגזירה תכופה כדי למנוע הצטברות שמן. בניגוד לשיער ארוך, שזקוק פחות לשטיפה סדירה, תסרוקות קצרות נוטות להיות שמנוניות מהר יותר מכיוון שקצוות השיער נמצאים ליד הקרקפת. למרות שזה תלוי בסוג השיער שלך, רצוי לחפוף שיער קצר כל יומיים כדי לשמור על הנפח ולמנוע שמנוניות. קצץ את השיער כל ארבעה עד שישה שבועות כדי למנוע קצוות מפוצלים ולשמור על צורת הגזרה שלך.

טיפים לעיצוב שיער קצר עם מוצרים

השתמש בפחות מוצר בעת עיצוב תספורות קצרות בשכבות, במיוחד אם יש לך שיער דק. מריחת יותר מדי קרם או שמן עלולה להכביד על שיער דק ולגרום לשיער עבה להיראות שמנוני. במקום זאת, מעצבים ממליצים למרוח כמות של מוס או קרם בגודל אגורה ולהעביר אותו בתחתית השיער. לתספורות בוב, רססו ערפל מרקם או מרחו שמפו יבש כדי להוסיף נפח ומרקם; מוצרי נפח מונעים מהבובים קצרי השכבות ליפול שטוח סביב הפנים שלך.

איך לעצב שיער קצר: טיפים לסוגי שיער שונים

גזרות קצרות, כמו תסרוקות בוב, יכולות להיות בחירה דלת תחזוקה מכיוון שלוקח פחות זמן לייבוש, להתכרבל או להתיישר. מספרות ממליצות על שכבות קצרות או הבהרה כדי להוסיף מימד ולשפר את המראה של תספורות קצרות. 

נסה את מוצרי העיצוב והטיפים הבאים לטיפוח השיער המבוססים על סוג השיער שלך:

  • מתולתל. לבעלי סוגי שיער מתולתל יש צלצולים שמסתחררים בצורה רופפת. צחצוח תלתלים קצרים עושה את הגדילים מקורזלים, אז השתמשו במסרק רחב שיניים כדי להתיר סבך שיער רטוב. כדי למנוע שבירה ולהעניק לחות לשיער מתולתל , מרחו מרכך השאירו ותנו לתלתלים הטבעיים שלכם להתייבש באוויר. אתה יכול גם למרוח קרם סטיילינג קל משקל על הגדילים כדי למנוע קרזול ולהגדיר את התלתלים שלך. בעת מריחת קרם תלתלים, כווצו את המוצרים לחלקים בודדים של השיער כדי ליצור תלתלים קופצניים.
  • שכבות. בתספורת שכבתית, שכבת השיער העליונה קצרה מהחלק התחתונה. מראה זה יוצר נפח וצורה על ידי מסגור הפנים והוספת גובה לחלק העליון של השיער. לשיער עם שכבות חלקות, ייבשי את השיער שלך באמצעות מברשת עגולה כדי לשפר ולהבחין בין השכבות הארוכות כאשר אתה עונד את השיער. לשיער עם שכבות מתולתל, מרחי קרם עיצוב לאורך הגדילים, תוך שימוש בתנועות כיווץ כדי להגדיר ולהפריד את התלתלים. הכינו חלק צדדי עמוק והוסיפו פומאד לפיקסי שכבות כדי להוסיף הגדרה לשכבות הקפוצות, או אם יש לכם חתך בוב בשכבות, משוך חלק מהשיער בחזרה לחצי שיפוע.
  • ישר. בעת עיצוב שיער חלק, מרחי מוצרי שיער מעניקים נפח, כגון ספריי מרקם או מוס. אתה יכול לבחור בנשיפה או להשתמש במגהץ שטוח כדי להסיר את השיער שלך. תסרוקות קצרות שכבות, עובדות היטב עם שיער חלק ויוצרות מראה מודרני. סוגי שיער חלקים יכולים גם לשלוף בוב תחתון, צמות רפויות ופוני צד דרמטיים או פוני ארוך ורווי.
  • גלי. בין שיער מתולתל לחלק, שיער גלי כולל תלתלים רפויים. מעצבי שיער משתמשים בשכבות קצרות ובווריאציות של צבעי שיער, כגון אפקט באליאז' או אומברה, כדי לשפר את המראה של תספורות גליות. אתה יכול גם להשתמש במגהץ מסתלסל כדי לגעת בגלים בודדים לאורך הפנים שלך, להצמיד אותם בחזרה עם סיכות בובי או קליפסים אחרים לשיער. טכניקת סטיילינג זו משלימה פנים עגולות או צורת פנים מרובעת. תסרוקות קצרות שמתאימות לשיער גלי כוללות פוני סחף לצדדים, צללית או בוב גלי.

שתפו את המאמר

מאמרים נוספים

סגירת תפריט

ועד חסידי חב"ד רחובות (ע"ר)

ח.פ. 580010981

תקנון ומדיניות

1. התקנון כתוב בלשון זכר אך מתייחס לשני המינים כאחד. כל האמור בתקנון זה בלשון זכר מתייחס גם לנקבה ולהפך וכל האמור בלשון יחיד, מתייחס גם לרבים ולהפך.

2. עמותת “ועד חסידי חב"ד רחובות (ע"ר)” מאפשרת לך לתרום כסף לטובת פעילות העמותה בדרך קלה, נוחה ומהירה – ניתן לשלם בכרטיס אשראי, העברה בנקאית או טלפונית.

3. בעת מתן תרומה באמצעות כרטיס אשראי תתבצע בדיקת הכרטיס מול חברת האשראי והתורם יקבל תשובה באשר למצב העסקה והאם התקבלה או נדחתה.

4. התורם יקבל קבלה אשר תציין את תרומתו לעמותה, הקבלה תשלח באמצעות כתובת המייל שסופקה על ידי התורם.

5. לעמותה אישורים משלטונות המס, בהתאם להוראות החוק הרלוונטיות.

6. נציגי העמותה ישמחו לעמוד לשירותכם בכל שאלה הנוגעת לתהליך התרומה ובכל נושא אחר על מנת להנעים את חוויית התרומה ולהפוך אותה לפשוטה ולמהירה.

7. מדיניות ביטול תרומה / עסקה: מבצע פעולת התרומה רשאי לבטל את העסקה, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 (להלן :”חוק הגנת הצרכן“) והתקנות שהותקנו על פיו.
לשם הנוחות, ביטול של עסקה יעשה בכתב באמצעות הפקס ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני ישירות לעמותה.

8. אין לתת פרטים כוזבים. הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית. תורם שיעבור על עבירה זו צפוי להליכים משפטיים, פליליים ואזרחיים.

9. במידה והעסקה לא אושרה ע”י חברת האשראי, יקבל מבצע הפעולה הודעה מתאימה. על מנת להשלים את הפעולה על מבצע הפעולה ליצור קשר טלפוני עם העמותה.

10. העמותה לא תישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתיעשה על ידי התורם או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.

11. הפרשנות לתקנון זה ואכיפתו של התקנון או כל פעולה ו/או סכסוך הנובע ממנו, ייעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל. כל סכסוך או שאלה בהקשר לתקנון זה תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת במחוז תל אביב בלבד.

12. אני מאשר שגילי הוא לפחות 18 שנה ושקראתי ואני מסכים לתקנון האתר ומדיניות הפרטיות.

13. מדיניות הגבלת פרטיות: העמותה מכירה בחובה לשמור על פרטיות התורמים, העמותה לא תעביר פרטי התורמים לגורם שלישי.

14. מדיניות הגבלת אחריות: כספי התרומה יופנו לעמותה הנמצאת בחשבון בנק העמותה.

15. פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו, יעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל, ויתבררו במידת הצורך, בבתי המשפט המוסמכים.

16. פרטים ליצירת קשר: כתובת אימייל: vcchabad@gmail.com טלפון: 08-9493176