ציוד חובה שהגור שלך צריך

פריטי חובה לכלב

תוכן עניינים

פריטי חובה לגורים הם פריטים חיוניים שאתה צריך כדי לטפל בחיית המחמד החדשה שלך. ציוד לגורים כולל את הציוד שאתה צריך להאכלה, טיפוח ואילוף. ציוד חיוני לגור כולל: מלונה, שמפו לכלבים או ציוד טיפוח אחר, צעצועי לעיסה כדי לשמור על החבר הכי טוב שלך מאושר.

רשימה של ציוד חובה לגורים

השתמש ברשימה הזו כדי להבטיח שיש לך את כל מה שאתה צריך כשאתה מביא את חיית המחמד שלך לבית החדש שלה בפעם הראשונה:

רצועה וקולר לכלבים

בחירת הרצועה והקולר הנכונים לכלב היא חיונית כדי לשמור על הכלב שלך בטוח ומאובטח ביום יום בזמן טיול. מצא קולר נוח לגור עם קצת מרווח תנועה מכיוון שהגור שלך עלול למשוך ברצועה במהלך אילוף. מומלץ לרכוש רצועת כלב שנוחה לך להחזיק ותאפשר לך להחזיק את הכלב לציוואוו דך.

כלוב לכלבים

הוא כלי נייד שבעלי חיות מחמד משתמשים בו כדי לכלוא את חיית המחמד שלהם לזמן קצר. כלוב הוא קריטי להובלת הכלב שלך ומהווה כלי רב ערך עבור אימון לצרכים. כלובים מסוימים מגיעים אפילו עם מחצלת מובנית או מיטת כלב בפנים לנוחות מירבית של הכלב.

הסוגים הנפוצים ביותר כוללים: כלובים מתקפלים, כלובים ממתכת, כלובי פלסטיק , כלובים בעלי צד רך

בתחום התזונה:

  • קערות לכלבים: גורים חדשים צריכים לקבל דבר ראשון  קערת מזון וקערת מים כדי שיוכלו להתרגל לצפות לאוכל שלהם באותו מקום כל יום. ישנם סוגים רבים של קערות לכלבים, כמו קערות נירוסטה או קערות פלסטיק בצבעים שונים.
  • מזון לכלבים: גורים צריכים אספקה מתמדת ​​של מזון לגורים. התייעץ עם הווטרינר שלך כדי למצוא את המזון הטוב ביותר לגורים עבור בן המשפחה החדש שלך, והקפד לתת לכלב את המנות הנכונות בכל יום.
  • חטיפים: חטיפים לכלבים הם כלי חיוני באילוף כלבים. נסו סוגים שונים של חטיפים כדי למצוא את המועדפים של הכלב שלך.

בתחום האילוף והאביזרים:

  • צעצועים לכלבים: כדאי לרכוש צעצועים שונים לגורים כדי לראות מה הכלב שלך הכי אוהב. צעצועי קטיפה עם מנגנון חורק בפנים או צעצוע מצפצף לעיס אם יש לך כלב שצומחות לו שיניים. ניתן לנסות גם צעצועי פאזל עם פינוקים מוסתרים לכלבים כדי לעורר את הפעילות השכלית של הכלב שלך.
  • מוצרי טיפוח לכלבים: ציוד רחצה כמו שמפו לגורים וכן מברשת שיער וקוצץ ציפורניים הם ציוד הכרחי עבור חיית המחמד שלך. כמו כן, מברשת שיניים ומשחת שיניים כדי לשמור על בריאות השיניים.
  • תגי זיהוי: שימוש בתג זיהוי הוא הדרך הטובה ביותר להבטיח שתקבל את הגור שלך בחזרה אם הוא בורח. ניתן לרכוש בחנות החיות המקומית שלך תג עם מספר הטלפון שלך ופרטים נוספים ליצירת קשר. ניתן גם  לבחור להשתיל מיקרו-שבב בחיית המחמד שלך, אשר מספק גם מידע ליצירת קשר אם חיית המחמד שלך הולכת לאיבוד.

לסיכום

קיימים מוצרים שונים ומגוונים לגור שלך שיעזרו לך וילוו אותך בגידולו. לפני אימוץ הגור כדאי להכין את הציוד הנדרש, בכדי שיהיה לו נוח ולך יהיה קל יותר. את כל הציוד תוכלו לרכוש אונליין באתר royalpet.co.il. מוזמנים ליצור קשר בכל שאחה

שתפו את המאמר

מאמרים נוספים

סגירת תפריט

ועד חסידי חב"ד רחובות (ע"ר)

ח.פ. 580010981

תקנון ומדיניות

1. התקנון כתוב בלשון זכר אך מתייחס לשני המינים כאחד. כל האמור בתקנון זה בלשון זכר מתייחס גם לנקבה ולהפך וכל האמור בלשון יחיד, מתייחס גם לרבים ולהפך.

2. עמותת “ועד חסידי חב"ד רחובות (ע"ר)” מאפשרת לך לתרום כסף לטובת פעילות העמותה בדרך קלה, נוחה ומהירה – ניתן לשלם בכרטיס אשראי, העברה בנקאית או טלפונית.

3. בעת מתן תרומה באמצעות כרטיס אשראי תתבצע בדיקת הכרטיס מול חברת האשראי והתורם יקבל תשובה באשר למצב העסקה והאם התקבלה או נדחתה.

4. התורם יקבל קבלה אשר תציין את תרומתו לעמותה, הקבלה תשלח באמצעות כתובת המייל שסופקה על ידי התורם.

5. לעמותה אישורים משלטונות המס, בהתאם להוראות החוק הרלוונטיות.

6. נציגי העמותה ישמחו לעמוד לשירותכם בכל שאלה הנוגעת לתהליך התרומה ובכל נושא אחר על מנת להנעים את חוויית התרומה ולהפוך אותה לפשוטה ולמהירה.

7. מדיניות ביטול תרומה / עסקה: מבצע פעולת התרומה רשאי לבטל את העסקה, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 (להלן :”חוק הגנת הצרכן“) והתקנות שהותקנו על פיו.
לשם הנוחות, ביטול של עסקה יעשה בכתב באמצעות הפקס ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני ישירות לעמותה.

8. אין לתת פרטים כוזבים. הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית. תורם שיעבור על עבירה זו צפוי להליכים משפטיים, פליליים ואזרחיים.

9. במידה והעסקה לא אושרה ע”י חברת האשראי, יקבל מבצע הפעולה הודעה מתאימה. על מנת להשלים את הפעולה על מבצע הפעולה ליצור קשר טלפוני עם העמותה.

10. העמותה לא תישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתיעשה על ידי התורם או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.

11. הפרשנות לתקנון זה ואכיפתו של התקנון או כל פעולה ו/או סכסוך הנובע ממנו, ייעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל. כל סכסוך או שאלה בהקשר לתקנון זה תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת במחוז תל אביב בלבד.

12. אני מאשר שגילי הוא לפחות 18 שנה ושקראתי ואני מסכים לתקנון האתר ומדיניות הפרטיות.

13. מדיניות הגבלת פרטיות: העמותה מכירה בחובה לשמור על פרטיות התורמים, העמותה לא תעביר פרטי התורמים לגורם שלישי.

14. מדיניות הגבלת אחריות: כספי התרומה יופנו לעמותה הנמצאת בחשבון בנק העמותה.

15. פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו, יעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל, ויתבררו במידת הצורך, בבתי המשפט המוסמכים.

16. פרטים ליצירת קשר: כתובת אימייל: vcchabad@gmail.com טלפון: 08-9493176