11 דברים שאסור לאחסן בארון אמבטיה

ארון אמבטיה

תוכן עניינים

ארגון ארון אמבטיה עושה את החיים הרבה יותר קלים כי זה אומר שאתה יודע בדיוק איפה הכל נמצא ותוכל לראות הכל בבירור. נושא מרכזי בעת אחסון חפצים בחדר האמבטיה הוא, כמובן, רטיבות. אז שקול לקחת כמה שקיות סופגות לחות זולות, באמזון כדי לשמור על דברים בטוחים ויבשים.

לחדרי אמבטיה יש רק לעתים רחוקות שטח אחסון מובנה כמו שאנחנו צריכים, ומשטחים יכולים למשוך במהירות כל מיני עומס. בין אם זה איפור, מוצרי טיפוח או פריטים שבאמת לא שייכים לחדר האמבטיה אבל הושמדו בחוסר מחשבה.

מה לא לאחסן בארון אמבטיה?

אם אתם מארגנים את ארון האמבטיה שלכם בסוף השבוע הזה, או מוציאים מהכלים ומארגנים את כיור האמבטיה, אנו ממליצים למצוא בית אחר עבור הפריטים הבאים.

1. איפור

אין לאחסן איפור בחדר האמבטיה שכן לחות וחום עלולים לגרום לצמיחת חיידקים במוצרי איפור. זה יכול להוביל להתפרצויות ולבעיות עור אחרות. במקום זאת, אחסן את האיפור במקום קריר ויבש הרחק מאור שמש ישיר.

אם אין לך מקום אחר לאיפור ולטיפוח העור, הסר משטחים עמוסים עם כמה מהמארגנים הטובים ביותר לשירותים לאסתטיקה נקייה.

2. מוצרי ניקוי

כדי להבטיח שהחלל יישאר נקי ומאורגן, עדיף לא להשאיר מוצרי ניקוי בחדר האמבטיה בין שימוש לשימוש. בין אם אתה מאחסן אותם בארון אמבטיה או על הרצפה, בקבוקי ספריי ניקוי יוצרים בלגן ומקשים על הניקוי של המשטחים.

3. חלוקי רחצה ומגבות

למרות שהחזקת חלוקי רחצה ומגבות בחדר האמבטיה נוחה, כדאי להיזהר בזה. במיוחד אם אתה משתמש בארונות פתוחים או באחסון. הם נוטים להצטברות עובש וטחב. תלייה או שמירתם ליד האסלה עלולה לחשוף אותם לחיידקים וחיידקים בכל פעם שאתה שוטף. במקום זאת, אחסן אותם במגירה או אחסון נוסף בחדר השינה שלך. מומלץ לייבש מגבות בשימוש תחת אור שמש ישיר. אם אתה לא יכול להימנע משמירה על מגבות בחדר האמבטיה, אז צריך לשאוף להחליף אותן כל שבוע.

4. חומר ניקוי כביסה

חומר ניקוי כביסה עדיף לאחסן מחוץ לחדר האמבטיה. שמור אותו בארון במקום אחר או באחסון חדר כביסה אם התמזל מזלך שיש לך אחד כזה.

5. נייר טואלט נוסף

אסור לנו לאחסן הרבה נייר טואלט נוסף בחדר האמבטיה, פשוט כי זה ייצור עומס. כמה גלילים נוספים זה בסדר, אבל סלסילה ענקית תופסת מקום ופירושה שהנייר טואלט חשוף לאבק וחיידקים.

6. תכשיטים

הלחות בחדר האמבטיה עלולה לגרום למתכת להכתים, אז עדיף לאחסן תכשיטים במקום יבש וקריר.

7. תרופות וויטמינים

בגלל הלחות בחדר האמבטיה והטמפרטורות המשתנות, תרופות וויטמינים נשמרים טוב יותר בחדר השינה שלך. זו אפשרות מצוינת אם אתה צריך לקחת אותם בבוקר או בערב כפי שאתה יכול לקחת אותם לפני השינה או אחרי שאתה קם מהמיטה.

ויטמינים ותרופות עלולים להתפרק כשהם מאוחסנים בחדר האמבטיה שלך. אז שמרו אותם במקום קריר, יבש והרחק מאור שמש ישיר.

8. ספרים

יש להימנע מספרים, מגזינים ומוצרי נייר בגלל הלחות שבאוויר, שעלולה לגרום להם להינזק או לשנות צבע.

9. אלקטרוניקה

יש להרחיק כמובן פריטי חשמל שאינם עמידים למים מלחות מכיוון שהם עלולים להוות סכנת שריפה. גם מייבשי שיער ומגהצים בחדר האמבטיה עלולים להינזק מלחות, כך שהם עלולים לא להחזיק מעמד לאורך זמן וצריכים להחליף אותם בהקדם כשהם נשמרים בסביבה לחה זמן רב מדי.

10. חפצים אישיים

חדר האמבטיה שלך הוא חלל ציבורי יחסית בבית שלך שסביר שיעברו בו אורחים. לכן, מומלץ לא לשמור חפצים אישיים כמו תרופות וכו' שלא היית רוצה שהאורחים יראו בשירותים.

11. מלביני שיניים

אסור לאחסן ג'לים להלבנת שיניים בארון אמבטיה. כדי להאריך את חיי המדף שלהם עד שנתיים, כדאי לשמור אותם במקרר.

שתפו את המאמר

מאמרים נוספים

סגירת תפריט

ועד חסידי חב"ד רחובות (ע"ר)

ח.פ. 580010981

תקנון ומדיניות

1. התקנון כתוב בלשון זכר אך מתייחס לשני המינים כאחד. כל האמור בתקנון זה בלשון זכר מתייחס גם לנקבה ולהפך וכל האמור בלשון יחיד, מתייחס גם לרבים ולהפך.

2. עמותת “ועד חסידי חב"ד רחובות (ע"ר)” מאפשרת לך לתרום כסף לטובת פעילות העמותה בדרך קלה, נוחה ומהירה – ניתן לשלם בכרטיס אשראי, העברה בנקאית או טלפונית.

3. בעת מתן תרומה באמצעות כרטיס אשראי תתבצע בדיקת הכרטיס מול חברת האשראי והתורם יקבל תשובה באשר למצב העסקה והאם התקבלה או נדחתה.

4. התורם יקבל קבלה אשר תציין את תרומתו לעמותה, הקבלה תשלח באמצעות כתובת המייל שסופקה על ידי התורם.

5. לעמותה אישורים משלטונות המס, בהתאם להוראות החוק הרלוונטיות.

6. נציגי העמותה ישמחו לעמוד לשירותכם בכל שאלה הנוגעת לתהליך התרומה ובכל נושא אחר על מנת להנעים את חוויית התרומה ולהפוך אותה לפשוטה ולמהירה.

7. מדיניות ביטול תרומה / עסקה: מבצע פעולת התרומה רשאי לבטל את העסקה, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 (להלן :”חוק הגנת הצרכן“) והתקנות שהותקנו על פיו.
לשם הנוחות, ביטול של עסקה יעשה בכתב באמצעות הפקס ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני ישירות לעמותה.

8. אין לתת פרטים כוזבים. הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית. תורם שיעבור על עבירה זו צפוי להליכים משפטיים, פליליים ואזרחיים.

9. במידה והעסקה לא אושרה ע”י חברת האשראי, יקבל מבצע הפעולה הודעה מתאימה. על מנת להשלים את הפעולה על מבצע הפעולה ליצור קשר טלפוני עם העמותה.

10. העמותה לא תישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתיעשה על ידי התורם או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.

11. הפרשנות לתקנון זה ואכיפתו של התקנון או כל פעולה ו/או סכסוך הנובע ממנו, ייעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל. כל סכסוך או שאלה בהקשר לתקנון זה תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת במחוז תל אביב בלבד.

12. אני מאשר שגילי הוא לפחות 18 שנה ושקראתי ואני מסכים לתקנון האתר ומדיניות הפרטיות.

13. מדיניות הגבלת פרטיות: העמותה מכירה בחובה לשמור על פרטיות התורמים, העמותה לא תעביר פרטי התורמים לגורם שלישי.

14. מדיניות הגבלת אחריות: כספי התרומה יופנו לעמותה הנמצאת בחשבון בנק העמותה.

15. פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו, יעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל, ויתבררו במידת הצורך, בבתי המשפט המוסמכים.

16. פרטים ליצירת קשר: כתובת אימייל: vcchabad@gmail.com טלפון: 08-9493176