15 שידרוגים שירעננו לך את הבית לסופ"ש הקרוב

שידרוגים לבית

תוכן עניינים

עם שנה חדשה מגיע הדחף המוכר לתת לעצמנו ולמרחבים שלנו קצת רענון. עם זאת, ככל שכולנו נשמח לשנות לחלוטין את הבתים שלנו, לא תמיד קל למצוא את המשאבים להקצות לפרויקט כה גדול – במיוחד מיד לאחר עונת החגים.

אם מתחשק לכם להעניק לחלל שלכם מהפך אבל אין לכם זמן (או כסף) להקדיש לשיפוץ גדול, דאגנו לכם. להלן 15 שידרוגים בקנה מידה קטן כדי לרענן את הבית שלך בסוף שבוע.

צבע מחדש את הקירות שלך

שכבת צבע טרייה יכולה לשנות לחלוטין את המראה והתחושה של החדר, והיא זולה יחסית. ודא שאתה מתקן שקעים או חורים בקיר לקבלת ההבדל המשפיע ביותר. החלק הכי טוב? בהתאם לגודל החלל שלך, שיפוץ פשוט זה יכול להסתיים בקלות בסוף שבוע. 

הוסף טפט 

טפט לקלף ולהדביק שינה לחלוטין את המשחק בכל הנוגע להתקנת טפטים. חלפו הימים שבהם יש צורך בדבק כבד וכלים לטפטים לחלל. כל שעליך לעשות הוא להזמין את עיצוב הקליפה והמקל המועדף עליך, למדוד בהתאם, להסיר את הדף הדבק ולהדביק. לשינוי מהיר עוד יותר, בחר רק קיר אחד לטפט.

צייר ציור קיר

אם אתה מרגיש יצירתי במיוחד, ציור קיר הוא דרך ייחודית להוסיף סגנון וקסם רציני לחדר. למרות שזה יכול להיראות מאיים, הפרויקט הזה לא שמור רק לאמנים – כל אחד יכול לעשות את זה! יש הרבה מדריכים ותבניות זמינים באינטרנט כדי להדריך אותך, אז תפסו את המכחול שלכם ותהנו איתו.

החלף את דלתות הפנים שלך

החלפת דלתות פנים בדרגת קבלן היא שיפוץ שלעתים קרובות מתעלמים ממנו שיכול להשפיע רבות. ניתן להחליף את הדלתות שלכם בדלתות תלויות מראש (דלתות שמגיעות כבר מותקנות במסגרות) או דלתות לוח (דלתות שניתן להוסיף למסגרת הקיימת).

צבע מחדש את דלת הכניסה שלך

הגבר את המשיכה שלך בכמה שעות עם צבע דלת כניסה רענן. כנראה אחד השיפוצים המהירים ביותר להשלמת, אתה יכול בקלות לשנות את המראה והתחושה של כל הכניסה הקדמית שלך עם השדרוג הפשוט הזה. שחקו בו בטוח עם גוון מושתק ונייטרלי או הפכו נועז יותר עם גוון כהה או תוסס.

החלף את גופי התאורה שלך 

תנו לחדר רענון מיידי עם גוף תאורה חדש. לא רק שגוף תאורה חדש יעניק לחלל שלכם מראה חדש, אלא שהחלפת גופי תאורה ישנים יכולה ממש להאיר את החלל.

החלף את הריצוף שלך

בהתאם לסוג הריצוף שתבחרו, החלפת הריצוף שלכם יכולה להיות תהליך די מהיר וללא כאבי ראש. אם אתה מחפש לסיים את הפרויקט הזה תוך פחות מיממה, בחר אפשרויות קלות יותר להתקנה כמו ויניל או למינציה על פני התקנות מסובכות יותר כמו עץ ​​קשה.

התקן יציקת קיר דקורטיבית 

באופן מסורתי, המזוהה עם בתים ישנים, עיצוב הקירות חזר לסגנון ויש כל כך הרבה דרכים להלביש את הקירות שלך עם אלמנט עיצוב רב-תכליתי זה. בחר מתוך עיצובים קלאסיים. כמו למשל מעקה, כיסא או פיתוחים של מסגרת תמונה. או לכו עם עיצוב מודרני יותר כמו יציקת מסגרת מרובעת. 

התקן מאוורר תקרה 

שיפוץ מהיר ומעשי, התקנת מאוורר תקרה היא דרך מצוינת לשנות את מראה החדר. בנוסף, מאווררי תקרה הם דרך מעשית לשליטה בטמפרטורות בחודשים קרים וחמים כאחד.

צבע מחדש את הארונות שלך

האם המטבח או האמבטיה שלכם מתחננים לשדרוג? לפני שתצאו עד הסוף עם שיפוץ מלא, נסו לצבוע מחדש את הארונות לשדרוג פשוט ובמחיר סביר שייקח לכם רק כמה שעות להשלים.

הוסף פמוטי קיר

פמוטים לקיר יכולים להעלות לחלוטין את המראה של החדר והם גם סופר פרקטיים. הוסף פמוטים לקיר משני צידי המיטה, או בסלון כדי ליצור פינת קריאה נעימה. למרות שזה עשוי להיראות כמו התקנה מסובכת, ניתן להתקין פמוטים לקיר בכמה דרכים שונות. אם אתה או מישהו שאתה מכיר הוא שימושי בעבודות חשמל, אתה יכול להתקין פמוטים עם חוטים מלאים המחוברים למעגל החשמלי של הבית שלך. לחילופין, ניתן לרכוש פמוטים לקיר עם פלאג-אין או סוללה שאינם דורשים כלל עבודת חשמל.

רענן משטחים ישנים עם כיסוי משטח

אם אתה לא מוכן להחליף את המשטחים שלך לחלוטין, יש הרבה דרכים לרענן משטחים ישנים ללא שיפוץ גדול. אתה יכול לרצף על משטחים ישנים, להוסיף קילוף משטח ולהדביק סרט, להשתמש בערכה לחידוש משטח השיש, לצבוע עם בטון, ספריי צבע, או אפילו להוסיף שכבת עץ לאפקט בוצ'ר בלוק מסוגנן.

שתפו את המאמר

מאמרים נוספים

סגירת תפריט

ועד חסידי חב"ד רחובות (ע"ר)

ח.פ. 580010981

תקנון ומדיניות

1. התקנון כתוב בלשון זכר אך מתייחס לשני המינים כאחד. כל האמור בתקנון זה בלשון זכר מתייחס גם לנקבה ולהפך וכל האמור בלשון יחיד, מתייחס גם לרבים ולהפך.

2. עמותת “ועד חסידי חב"ד רחובות (ע"ר)” מאפשרת לך לתרום כסף לטובת פעילות העמותה בדרך קלה, נוחה ומהירה – ניתן לשלם בכרטיס אשראי, העברה בנקאית או טלפונית.

3. בעת מתן תרומה באמצעות כרטיס אשראי תתבצע בדיקת הכרטיס מול חברת האשראי והתורם יקבל תשובה באשר למצב העסקה והאם התקבלה או נדחתה.

4. התורם יקבל קבלה אשר תציין את תרומתו לעמותה, הקבלה תשלח באמצעות כתובת המייל שסופקה על ידי התורם.

5. לעמותה אישורים משלטונות המס, בהתאם להוראות החוק הרלוונטיות.

6. נציגי העמותה ישמחו לעמוד לשירותכם בכל שאלה הנוגעת לתהליך התרומה ובכל נושא אחר על מנת להנעים את חוויית התרומה ולהפוך אותה לפשוטה ולמהירה.

7. מדיניות ביטול תרומה / עסקה: מבצע פעולת התרומה רשאי לבטל את העסקה, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 (להלן :”חוק הגנת הצרכן“) והתקנות שהותקנו על פיו.
לשם הנוחות, ביטול של עסקה יעשה בכתב באמצעות הפקס ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני ישירות לעמותה.

8. אין לתת פרטים כוזבים. הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית. תורם שיעבור על עבירה זו צפוי להליכים משפטיים, פליליים ואזרחיים.

9. במידה והעסקה לא אושרה ע”י חברת האשראי, יקבל מבצע הפעולה הודעה מתאימה. על מנת להשלים את הפעולה על מבצע הפעולה ליצור קשר טלפוני עם העמותה.

10. העמותה לא תישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתיעשה על ידי התורם או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.

11. הפרשנות לתקנון זה ואכיפתו של התקנון או כל פעולה ו/או סכסוך הנובע ממנו, ייעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל. כל סכסוך או שאלה בהקשר לתקנון זה תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת במחוז תל אביב בלבד.

12. אני מאשר שגילי הוא לפחות 18 שנה ושקראתי ואני מסכים לתקנון האתר ומדיניות הפרטיות.

13. מדיניות הגבלת פרטיות: העמותה מכירה בחובה לשמור על פרטיות התורמים, העמותה לא תעביר פרטי התורמים לגורם שלישי.

14. מדיניות הגבלת אחריות: כספי התרומה יופנו לעמותה הנמצאת בחשבון בנק העמותה.

15. פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו, יעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל, ויתבררו במידת הצורך, בבתי המשפט המוסמכים.

16. פרטים ליצירת קשר: כתובת אימייל: vcchabad@gmail.com טלפון: 08-9493176