סגנונות צילום חתונה: 6 סגנונות לבחירה שכדאי שתכיר לפני שתבחר צלם

צילום חתונה

תוכן עניינים

בחירת צלם חתונות נכון מתחילה בקביעת הסגנון שהכי מושך אותך ואת בן הזוג שלך. למד על סגנונות צילום חתונה שונים הזמינים ליום המיוחד שלך.

4 דברים שכדאי לזכור כשמחפשים צלם חתונה

זכור את הפרטים המכריעים האלה כשאתה מחפש צלם פוטנציאלי ליום החתונה שלך:

1. בדוק זמינות. ודאו שצלם החתונות שתבחרו יוכל לצלם ביום חתונתכם. גם אם הם נראים מושלמים, אם הם לא יכולים לעבוד בדייט הרצוי, המשיכו לחפש.

2. הכירו חבילות תמחור. צלמי חתונות רבים מציעים אפשרויות תמחור שונות עבור חבילות שכבות שונות. הם עשויים לגבות עמלות נוספות עבור חתונות יעד (כדמי נסיעה), צלם שני, תמונות אירוסין או תמונות מארוחת החזרות. היו מודעים לכל העלויות האפשריות שעלולות להצטבר במהירות.

3. למד כיצד ומתי תקבל את התמונות שלך. הצלם שתבחר אמור להיות מסוגל להעביר את התמונות שלך איך שאתה רוצה אותן (דיגיטלית או כהדפסות) ומתי שאתה צריך אותן. לדוגמה, הצלם שלך עשוי להציע לערוך את רוב התמונות לקבוצה נבחרת ולאפשר לך הצצה ראשונה במהלך תהליך העריכה.

4. הסתכלו על דוגמאות של הסגנון של הצלם. תרצו לראות דוגמאות לסגנון הצילום של הצלם כדי להבטיח שהוא מתאים למה שאתם מדמיינים ליום הגדול שלכם. אם הם מצלמים תמונות רציניות ורשמיות ואתם רוצים תמונות גחמניות, מהנות ומאולתרות, המשיכו לחפש את ההתאמה הנכונה לסגנון העבודה.

6 סגנונות צילום חתונה

בין אם אתה רוצה צילומי פוזות רשמיים או צילומים גלויים באור טבעי, יש לך מספר סוגים של סגנונות צילום חתונה לבחירה, כולל:

1. אוויר: צילום אוויר פירושו שהצלם מצלם תמונות של יום החתונה שלכם מלמעלה, באמצעות מזל"טים המצוידים במצלמות דיגיטליות. למרות שסביר להניח שתרצו גם צילומי חתונה מסורתיים, צילומי אוויר יכולים להיות תוספת נהדרת, וללכוד צילומים ייחודיים וכנים של טקס החתונה וקבלת הפנים שלכם.

2. קלאסי: צלמים שמאמצים סגנון קלאסי או מסורתי של צילום חתונה מצלמים מגובה העיניים, ויוצרים תמונות חתונה שנראות פוזות ורשמיות. גם אם תבחרו סוג חלופי של צילום ליום המיוחד שלכם, רוב הצלמים יכללו תמונות קבוצתיות בסגנון דיוקן משפחתי מסורתי של מסיבת החתונה.

3. כהה ומצב רוח: סגנון צילום אפל ומצב רוח משתמש בצללים ובאור לאפקט בולט ודרמטי, ויוצר מראה קולנועי לתמונות החתונה שלך. לעתים קרובות צלמים משתמשים בסוג זה של צילום לחתונות בחוץ, ולאחר מכן מספקים שיפורים בתהליך העריכה כדי להגביר את תחושת מצב הרוח ולהשתקת צבעים בהירים לתחושה חסרת רוויה.

4. עריכה: צילום חתונות בעריכה או אופנה מחקה את מה שצלם היה מצלם עבור פריסת מגזין מבריקה. אתה יכול לצפות לצילומי פוזות עם תאורה מורכבת בסביבה מבוקרת, בדומה לצילום מקצועי.

5. אמנות יפה: צלמי חתונות יפים משתמשים בחזונם של היום הגדול שלך כדי ליצור צילומי חתונה אמנותיים עם נקודת מבט וסיפור לספר, על ידי סטיילינג, בימוי והלחנת כל תמונה לאלבום התמונות שלך ליצירת אמנות. צילום חתונות באמנות משתנה מאוד בהתאם לצלם, אז הקפידו לבקש הצצה לדוגמאות מחתונות אחרות כדי לקבל מושג על הגישה האמנותית שלהם.

6. נוף: צילומי נוף עובדים היטב עבור חתונות יעד באזורים מדהימים, כמו חוף טרופי או הרים. צלמי חתונות נוף משלבים את הנוף שמסביב בצילומי החתונה, לוכדים את היופי של מיקום החתונה יחד איתך ועם בן/בת הזוג.

שתפו את המאמר

מאמרים נוספים

סגירת תפריט

ועד חסידי חב"ד רחובות (ע"ר)

ח.פ. 580010981

תקנון ומדיניות

1. התקנון כתוב בלשון זכר אך מתייחס לשני המינים כאחד. כל האמור בתקנון זה בלשון זכר מתייחס גם לנקבה ולהפך וכל האמור בלשון יחיד, מתייחס גם לרבים ולהפך.

2. עמותת “ועד חסידי חב"ד רחובות (ע"ר)” מאפשרת לך לתרום כסף לטובת פעילות העמותה בדרך קלה, נוחה ומהירה – ניתן לשלם בכרטיס אשראי, העברה בנקאית או טלפונית.

3. בעת מתן תרומה באמצעות כרטיס אשראי תתבצע בדיקת הכרטיס מול חברת האשראי והתורם יקבל תשובה באשר למצב העסקה והאם התקבלה או נדחתה.

4. התורם יקבל קבלה אשר תציין את תרומתו לעמותה, הקבלה תשלח באמצעות כתובת המייל שסופקה על ידי התורם.

5. לעמותה אישורים משלטונות המס, בהתאם להוראות החוק הרלוונטיות.

6. נציגי העמותה ישמחו לעמוד לשירותכם בכל שאלה הנוגעת לתהליך התרומה ובכל נושא אחר על מנת להנעים את חוויית התרומה ולהפוך אותה לפשוטה ולמהירה.

7. מדיניות ביטול תרומה / עסקה: מבצע פעולת התרומה רשאי לבטל את העסקה, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 (להלן :”חוק הגנת הצרכן“) והתקנות שהותקנו על פיו.
לשם הנוחות, ביטול של עסקה יעשה בכתב באמצעות הפקס ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני ישירות לעמותה.

8. אין לתת פרטים כוזבים. הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית. תורם שיעבור על עבירה זו צפוי להליכים משפטיים, פליליים ואזרחיים.

9. במידה והעסקה לא אושרה ע”י חברת האשראי, יקבל מבצע הפעולה הודעה מתאימה. על מנת להשלים את הפעולה על מבצע הפעולה ליצור קשר טלפוני עם העמותה.

10. העמותה לא תישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתיעשה על ידי התורם או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.

11. הפרשנות לתקנון זה ואכיפתו של התקנון או כל פעולה ו/או סכסוך הנובע ממנו, ייעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל. כל סכסוך או שאלה בהקשר לתקנון זה תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת במחוז תל אביב בלבד.

12. אני מאשר שגילי הוא לפחות 18 שנה ושקראתי ואני מסכים לתקנון האתר ומדיניות הפרטיות.

13. מדיניות הגבלת פרטיות: העמותה מכירה בחובה לשמור על פרטיות התורמים, העמותה לא תעביר פרטי התורמים לגורם שלישי.

14. מדיניות הגבלת אחריות: כספי התרומה יופנו לעמותה הנמצאת בחשבון בנק העמותה.

15. פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו, יעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל, ויתבררו במידת הצורך, בבתי המשפט המוסמכים.

16. פרטים ליצירת קשר: כתובת אימייל: vcchabad@gmail.com טלפון: 08-9493176